Банери Івано-Франківськ, Друк банерів Франківськ

друк банерів івано-франківськ

Ви проводите великомасштабну рекламну атаку в Франківську і хочете, щоб про вашу продукцію дізналися всі? Тоді вам потрібно замовити банер Франківськ або брандмауери, іміджеві постери або рекламні перетяжки з банерній тканині, а найкраще все відразу. Адже при розташуванні в багатолюдних місцях міста ваша реклама буде побачена багаторазово.

Оформити замовлення на банери Івано-Франківськ можна в дизайн-студії. Причому зробити це вельми просто як особисто, так і дистанційно — наприклад, по телефону. На нашому сайті є спеціальна форма замовлення, заповнивши яку, ви отримаєте можливість проконсультуватися з менеджером друкарні по будь-яким цікавлять вас питань в області друку банерів та інших поліграфічних продуктів. Або просто надішліть нам електронного листа, і менеджер відразу ж зв’яжеться з вами за вказаним номером.

Для тих, у кого в силу завантаженості не вистачає часом на роз’їзди по місту, ми можемо запропонувати виїзні послуги — менеджер або дизайнер нашої друкарні під’їде у ваш офіс, і ви обговоріть все до найдрібніших нюансів, а також при бажанні зможете поспостерігати за народженням проекту вашої рекламної продукції.

Замовити банер

Якщо ви маєте готовий оригінал-макет, привезіть його нам або перешліть по електронній пошті. У разі відсутності проекту ми будемо раді створити для вас стильний і строгий або креативний і яскравий проект, що відображає саму суть рекламованої продукції.

Можна замовити банер Івано-Франківськ, який підійде для використання в приміщенні і зовні. Але навіщо вам зайві витрати, якщо ви плануєте розміщувати рекламу виключно під дахом? Або ситуація з точністю до навпаки — заощадивши на банерній тканині ви розміщуєте гарний, яскравий легкий банер Івано-Франківськ, призначений для приміщення, на вуличному перехресті, де дмуть сьомій вітрів. Що в результаті? Банер рветься, ви нервуєте, знімаєте його і везете в ремонт — платите додаткові гроші. Тому, оформляючи замовлення банерів, не забудьте згадати, де буде розташовано виріб — це дуже важливо для вибору матеріалу для друку. Наші менеджери пояснять, який з чотирьох вироблених нами видів банерів найбільш точно відповідає вашим цілям, і ви підберете для себе варіант, оптимальний за вартістю й щільності, а оплата за виготовлення банера може бути проведена по безналу або готівкою — на ваш вибір.

Замовлення банерів

Оригінал-макет готовий і погоджений. Як і замовлення банерів, погодити його можна дистанційно — ви отримаєте електронною поштою проект. І ми можемо приступати до друку, після якої додатково можлива післядрукарська обробка — залежно від виду кріплення банера. Ми виробляємо склеювання смуг (якщо потрібно), обрізання до заданого формату, підгин країв, а також безкоштовно встановлюємо кріпильні люверси. Друк банерів Франківськ відбувається за 1 годину на сучасному обладнання з якісною банерною тканиною або на плівці.

Виготовлення банера Івано-Франківськ в нашій друкарні займає приблизно два дні, якщо замовлення не терміновий. Якщо ви дуже поспішаєте, то ми готові виконати термінове замовлення банерів, виготовивши для вас рекламний продукт за добу, а то й за пару годин, якщо площа банерній тканині невелика.

Готовий замовлення ви можете забрати на своєму транспорті або звернутися в нашу службу доставки, що розвозять продукцію по всьому Франківську.