Франківськ Візитки, Друк візиток Франківськ

Найпростіший варіант отримати якісні повнокольорові Франківськ візитки недорого — це друк на офсетній машині, при якій досягається і точна передача півтонів, і відтворення найтонших ліній. При цьому від тиражу безпосередньо залежить і вартість одного примірника — чим більше потрібно візиток, тим нижче буде вартість однієї одиниці продукції, тому великі тиражі найбільш вигідно друкувати саме офсетним способом, незважаючи на тривалість процесу додрукарської підготовки.

При друку на сучасному поліграфічному обладнанні, яким оснащена наша друкарня, візитки офсетом будуть готові після закінчення 2-4 днів.

Друк візиток Франківськ недорого, офсет

Офсетний друк візитних карток у Франківську відбувається в кілька етапів. Спочатку створюється макет майбутньої візитки, вибирається і визначається необхідність в тій чи іншій послепечатной обробці. Франківськ візитки офсетом друкуються в збірних тиражах, тому виготовлення друкарських форм передує монтаж. Коли форми, різні для кожного кольору, готові, вони вставляються почергово в друкарську машину, і барвисті шари переносяться на листи, які потім розрізають, і кожен замовник отримує свою продукцію.

Повнокольоровий офсетний друк візиток у місті Франківськ здійснюється не тільки на глянцевою або матовому папері різної щільності, а й на фактурних дизайнерських картонах і синтетичних самоклеючих матеріалах. Якщо передбачається виготовити фірмові візитки, офсет передасть найменші колірні нюанси присутніх елементів корпоративного стилю і логотипу.

Після друку візитки Франківськ можуть бути декоровані різними способами — від суцільного або вибіркового лакування та заокруглення кутів до фольгирования, тиснення золотом або сріблом і фігурної вирубки, що кілька утяжелит вартість роботи. Однак і без додаткової постпечатной обробки візитні картки, надруковані офсетом на грамотно підібраній папері, виглядають стильно. А для захисту візиток від стирання і впливу можна застосувати однобічну або двосторонню ламінацію.

1000 візиток замовляйте в нашій друкарні Франківська

У місті Франківськ візитки корпоративні 1000 шт., і більше зазвичай друкуються саме на офсеті і без поспіху. При цьому ви можете запропонувати свій макет, що відповідає всім вимогам, або замовити розробку у нас, забезпечивши своїх співробітників візитками в єдиному стилі.

Найбільш вигідним за вартістю варіантом є друк в нашій друкарні 1000 візиток стандартного формату 90х50 міліметрів в збірному тиражі. Оскільки збірні тиражі вимагають декількох днів для підготовки, варто оформити замовлення на візитки заздалегідь, а не в той день, коли візитні картки будуть вам особливо потрібні.