Плакати, афіші, постери

Плакати Івано-Франківськ, друк плакатів А1, А2, А3, А4 в дизайн центрі — постери, афіші.

Ви можете оформити постери на замовлення, обговорити плакат Франківськ або дизайн афіш, скориставшись такою послугою як виклик нашого менеджера або дизайнера у ваш офіс або додому. Дана послуга досить актуальна, якщо терміни горять, а на роз’їзди по місту часу просто немає або якщо ви хочете, щоб виготовлений виріб збігалося за кольором або контрастувало з кольором стін вашого житлового або офісного приміщення. Незалежно від того, чи бажаєте ви замовити плакат або постер в одному-єдиному екземплярі або отримати великий тираж для розклеювання по місту — ваше замовлення буде виконано в максимально стислі терміни.

У нашій друкарні здійснюється не тільки друк афіш Франківськ, плакатів та іншої поліграфічної продукції — ми пропонуємо також і доставку готового тиражу в будь-яку точку Івано-Франківська нашої власною кур’єрською службою, в зручний для замовника час.

Замовлення плакатів, надрукувати постер Івано-Франківськ

Якщо ви хочете терміново надрукувати постер або плакати, замовлення можна зробити по електронній пошті або телефону, а також заповнивши спеціальну форму на сайті. Ви можете переслати на е-мейл друкарні дизайн-проект вашого вироби чи матеріали для нього, якщо передбачається, що оригінал-макетом буде займатися наш дизайнер. Узгодити особливості розробки можна також електронною поштою. Оплатити виготовлені плакати Франківськ можливо за безготівковим розрахунком або готівкою — до зручності наших клієнтів у нас існує відділ по обслуговуванню юридичних і фізичних осіб.

Плакати Івано-Франківськ, Афіші Івано-Франківськ, Постери Івано-Франківськ, друк плакатів Івано-Франківськ.