Таблички

таблички-івано-франківськ

Таблички Івано-Франківськ виготовляються зі спеціального двошарового пластику з металевим покриттям. У розпорядженні клієнтів нашого дизайн центру більше 80 видів пластику різних кольорів і товщини. Всі таблички з металізованого пластику мають респектабельний зовнішній вигляд, відрізняються зносостійкістю і великою різноманітністю форм.

Зображення наноситься на таблички Франківськ з допомогою лазерного променя. Луч спалює верхній шар пластику, нижній (контрастний шар) служить основою для зображення. Завдяки високим технологіям, які ми застосовуємо для виготовлення табличок у Франківську, Ви можете нанести на табличку абсолютно будь-яке зображення: від напису до монохромного фотографії.

Пошкодити таку табличку або напис на ній дуже складно: табличку доведеться ламати цілком.

Пластикові таблички передбачають два види кріплення. На зворотний бік таблички можна нанести спеціальний клеючий шар або просвердлити в ній отвори для кріплення.

Дизайн студія http://vizitka.if.ua/ виготовляє Івано-Франківськ таблички будь-якої форми. Обмежень щодо мінімального розміру немає. Таблички для офісу Івано-Франківськ, кабінету, приміщення, директора, працівника чи бухгалтера не поділяютьбся, всі друкуються у нашій друкарні та замовляються через сайт чи по телефону.

Єдиний недолік табличок, виготовлених з металізованого пластика методом лазерного гравіювання, — монохромне зображення. Існує кілька способів вирішення цієї проблеми.

Шовкографія — метод нанесення барвистого зображення за допомогою спеціального трафарету. У шовкографії використовуються спеціальні високостійкі до стирання фарби.

Шовкографічне нанесення дозволяє зробити будь-який відтінок кольору. Шовкографія незамінна при необхідності відтворити фірмові кольори, так як дозволяє підібрати потрібний колір по пантону. Шовкографічний спосіб нанесення дозволяє навіть наносити яскраві зображення на темні поверхні.

Комбінація методів лазерного гравірування і шовкографії відкриває широкі можливості у виготовленні пластикових табличок.

Максимально можливий розмір таблички з металізованого пластика з комбінованим зображенням, на основі лазерного гравірування і шелкографічеськом нанесення — 60х30 см.

Шовкографія додає до вартості таблички:

Карман на табличку — це прозора накладка із пластику, під яку поміщається змінна інформація. Це може бути ПІБ чергового фахівця, години роботи відділу організації та ін. Карман на табличку Івано-Франківськ кріпиться на спеціальний клеючий шар таким чином, що місце кріплення практично не помітно. Змінна інформація роздруковується на звичайному папері і вставляється в кишеню на табличці. Розміри кишені для таблички можуть бути будь-якими і залежать тільки від Ваших потреб.